Acer na konferencji w Nowym Yorku ogłosił wprowadzenie  na rynek  modelu Liquid X2. Dla wygody użytkowników zastosowano w nim dużą baterię o pojemności 4000mAh ale oczywiście nie jest to jedyny dostępny obecnie smartfon oferujący taką baterię. Co więcej są smartfony o bateriach jeszcze większych np: Bluboo X550,  Elephone P8000  oraz Innos D600. Jednakże najciekawszym i niezwykle rzadko stosowanym rozwiązaniem jest obsługa trzech kart SIM.

Acer_0_0_0_1_0

 

Acer Liquid X2 wyposażono  w 5.5 calowy wyświetlacz , 13 megapikselowy aparat a całość działa sprawnie dzięki 64 bitowemu procesorowi. Niestety nie ma informacji czy jest to produkt Qualcomm-u czy też MediaTek-a.

Acer Liquid X2 wydaje się być doskonałym rozwiązaniem dla osób podróżujących biznesowo poza granice kraju potrzebujących prywatnego numeru telefonu,  służbowego i np lokalnego operatora.

Smartfon będzie dostępny w kolorach białym, czerwonym, niebieskim i brązowym wraz z pokrowcem Quick Flip  z małym oknem pozwalającym na odczytywanie wyświetlanych powiadomień. Nie ma jeszcze informacji o cenie tego ciekawego telefonu. Jego sprzedaż rozpocznie się najpierw na terenie Azji od sierpnia tego roku.

Sebastian Kwiatkowski

aCER-TWO 16-1504240ZQ0538

Źródło: gizchina