Już tydzień temu w sieci można było natrafić na informacje o dwóch nowych flagowych modelach smartfonów od Elephone. Prace nad nim ciągle trwają a tymczasem Elephone udostępniło wstępne rendery ich wyglądu.

74

Jak dotąd smartfony te nie uzyskały nazwy handlowej i  są wstępnie nazywane Wersja A i Wersja B. Wiadomo że będą w hierarchi będą stały wyżej niż smartfon Elephone P7000, obydwa będą wyposażone w ekrany 2K (2650 x 1440) o przekątnej 5.5 cala. Wersja A uzyska procesor Intela  wraz z tzw dual boot-em Windows/ Lolipop podczas gdy wersja B otrzyma  MediaTek MT6795.

Ze zdjęć wynika że na tylnym panelu znajdzie się skaner odcisków palców a aparat bedzie wspomagany podwójną diodą doświetlającą. Boczne ramki wokół ekranu są minimalistyczne , widoczna jest też tacka na dwie karty sim. Elephone informuje też że obydwa smartfony będą wspierane 4 GB RAM-u a ich aparaty główne są dostarczone przez Sony i mają to być IMX 230 z matrycą 21 megapikseli. Jeśli plany firmy się nie zmienią to obydwa flagowce trafią do sprzedaży tego lata ale ceny jeszcze nie określono. Można tylko spekulować że będziemy musieli przygotować około 350 dolarów.

Sebastian Kwiatkowski

210 92 83 66 47 37

Źródło: Gizchina