Fani smartfonów z chin mają ogromny wybór wśród słuchawek za kwotę do 160 dolarów (560zł). W tej grupie jest także TCL w polsce znany pod nazwą Alcatel.

TCL 3S M3G nie może pochwalić się ciekawą nazwą  ale za kwotę 156.99 dolarów oferuje interesującą specyfikację techniczną. Opis zacznijmy od wyświetlacza o zdecydowanie ergonomicznym rozmiarze 5 cali w jakości FHD dostarczonym przez Sharp. Do tego zastosowano baterię o przyzwoitej pojemności 3000mAh co jest szczególnie ważne ze względu na wsparcie przez ten smartfon komunikacji 4G LTE która jest stosunkowo energochłonna.

TCL  !!!!!!

Porównując osiągi  TCL 3S M3G ze smartfonami opartymi o najnowsze procesory MediaTek widać pewną róznicę na niekorzyść TCL ale jego Snapdragon 615 to chip sprawdzony i niezawodny. Sparowano go z 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej rozszerzalnej o kartę SD. Naturalnie znajdziemy tu też dwa sloty na karty SIM.

Tylny aparat  wykonuje zdjęcia dzięki sensorowi 13 megapikseli  a przedni otrzymał aż 8 megapikseli który jest dodatkowo wykorzystywany jako skaner wybudzający i odblokowujący telefon. Przyznacie że to ciekawy dodatek w smartfonie za tą cenę.There is plenty to choose from at the $160 price mark for us Chinese phone fans, but what about something from TCL known in europe as Alcatel ? Well just take a look at the latest TCL 3S M3G.

  looks like a great deal to us at only $156.99 and boasts some impressive hardware features.

The TCL 3S M3G is a 5-inch device with a FHD resolution and screen supplied by Sharp, so expect some clear and sharp images. Also expect pretty good battery life from the 3000mAh battery which is the size that we are starting to expect from a phone of this calibre.

TCL  !!!!!!

Other details for the phone include 2GB RAM, 16GB internal memory, dual SIM support, micro SD card memory expansion, 8 mega-pixel front camera and 13 mega-pixel rear camera.

A good looking phone for sure, and a great low-cost choice at this competitive price.

source: gizchina