bez-nazwy-c56a2f9c4527837ca7e1bf,630,0,0,0

Oukitel K4000 to smartfon z dużą baterią który jest również odporny na brutalne traktowanie. Na poniższym wideo możecie zobaczyć że telefon przetrwał uderzenia młotkiem i w dalszym ciągu działa.  W ostatnim czasie często do sprzedaży trafiają urządzenia kryjące supermoce a według producenta Oukitel K4000 nie tylko kryje dużą baterię o pojemności 4000mAh  ale i nieprzeciętną wytrzymałość mechaniczną.

Telefon dzielnie zniósł takie traktowanie ale nie  da się ukryć że uderzenia nie są mocne. Dodatkowo są łagodzone dzięki położeniu telefonu na kartonowym pudełku ale by być sprawiedliwym trzeba dodać że Oukitel zawdzięcza swoją  odporność warstwie szkła Corning Gorilla Glass 3.  Nie jest to komponent ekskluzywnie stosowany tylko w tej marce smartfonów a wręcz przeciwnie, spotkać go można w niemal każdym współczesnym smartfonie.

Oukitel K4000 kryje w sobie też wspomnianą wcześniej dużą baterię 4000mAh. Ma to według producenta  zapewnić 7 dni pracy w trybie stand-by lub 2 do 3 dni intensywnego użytkowania …..yhyyyy żaden smartfon nie wytrzyma tak długo gdy wpadnie w ręce mojej żony…

Drogi Oukitel, jeśli chcesz nam zaimponować musisz postarać się bardziej.