Tak długo jak iPhone będzie w sprzedaży tak długo będą powstawały jego klony. To samo dotyczy każdego innego produktu, nawet MacBook nie jest bezpieczny.

Blackview Ultra Plus jest większą wersją sprzedawanej już wersji Ultra i jest on kopią iPhone 6S Plus. Poniżej garść informacji na temat Blackview Ultra Plus.

Udostepnione zdjęcia pokazują różowawy telefon w aluminiowej obudowie z fizycznym przyciskiem „home” ale nic nie wskazuje na to by był w nim ukryty skaner odcisków palców a to z kolei oznacza że Blackview stara się by produkt finalny był jak najtańszy. Ponad tym przyciskiem znajduje się 5.5 calowy wyświetlacz HD pokryty szkłem 2.5D dającym mu zaokrąglone krawędzie. Procesor to popularny obecnie MediaTek MT6735P z 2GB RAM. System operacyjny to Android 5.1

1

Całość zasila przyzwoitej wielkości bateria o pojemności 3180mAh co w telefonie o grubości 7.8mm należy uznać za bardzo dobry wynik.  Pamięć na dane użytkownika ma mieć 16GB z możliwością rozszerzenia o kolejne 32GB za pomocą karty SD. Aparaty fotograficzne to przyzwoite 13 megapikseli dzięki sensorowi SONY IMX164 z tyły i 5 megapikseli z przodu.

Blackview prezentuje pełną specyfikację na swojej oficjalnej stronie gdzie możemy również zobaczyć inne wersje kolorystyczne.

Cena nie jest jeszcze znana.

1 2 3