Oukitel gościł już na smartswiat.com kilka razy a większość jego smartfonów cechuje długi czas pracy dzięki pojemnym bateriom. Tym razem firma poszła o krok dalej stosując baterię wręcz monstrualną. Pierwsze informacje o tym telefonie pojawiły się w czerwcu w artykule „Oukitel z baterią 10000 mAh

Teraz wiadomo już że na rynek trafi w połowie stycznia a pierwszym sklepem który ten smartfon oferuje w przedsprzedaży jest GearBest.

1

Smartfon Oukitel K10000 jest rozwiązaniem największego problemu smartfonów-krótkiego czasu pracy na jednym ładowaniu. Żaden smartfon dotąd nie posiadał baterii tak dużej,   Oukitel z ich 10000mAh bez wątpienia jest pierwszy. Takiej baterii możemy spodziewać się raczej w tablecie niż w telefonie a mimo to udało się zachować rozsądna wagę urządzenia. Wynik 184g to naprawdę dobre osiągnięcie a co ciekawe jest to mniej niż waga iPhone 6S!

Wygląda na to że 5.5 calowy Oukitel pozwoli nam na swobodę korzystania z telefonu porównywalną do starych modeli Nokii.  Nie jest to monstrum z niebotyczną ilością gigabajtów pamięci operacyjnej czy innymi „wodotryskami” a jeśli wystarczy nam dostęp do internetu, możliwość obejrzenia filmu czy zabicia czasu przy ulubionej grze a 8 megapikselowy aparat spokojnie udokumentuje ważne dla nas momenty to Oukitel K10000 wydaje się doskonałym wyborem. Poniżej znajdziecie specyfikację i zdjęcia tego intersującego smartfonu.

-5,5-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280×720 pikseli

-64-bitowy, 4-rdzeniowy procesor MediaTek, 1,0 GHz

-2 GB RAM

-16 GB pamięci na dane ( rozszerzalne za pomocą karty microSD)

-Główny aparat fotograficzny 8 Mpix

-Przednia aparat 2 Mpix

-Dwa sloty na kartę SIM ze wsparciem LTE

-Bateria o pojemności 10 000 mAh, możliwość ładowania innych urządzeń

-System operacyjny Android 5.1 Lollipop

Gearbest przyjmuje już zamówienia na ten telefon TUTAJ

2 1

#oukitelK10000  #oukitel #K10000  #smartfon z dużą baterią