THL zdaje się budzić ze snu w który zapadł na długi czas. Na swojej oficjalnej stronie (  TUTAJ )  producent pokazał nową gamę produktów a chyba najciekawszym z nich jest smartwatch THL H-One

1

   Dla THL rok 2015 był chyba najtrudniejszym okrese od powstania firmy  w 2002 roku. Przetrwanie na rynku marka ta zawdzięcza tylko przynależności do większej grupy Shenzhen Hongjiayuan Communication Technology Ltd.
 Teraz producent mocno wziął się do pracy i zamierza już niedługo rozpocząć sprzedaż kilku modeli wodo i wstrząso odpornych które na smartswiat.com nazywamy „wszystkoodpornymi”.  Przewidziano też produkcję smartwatcha i to właśnie ten produkt wzbudził moje największe zainteresowanie.
   Według informacji dostępnych na stronie TCL TUTAJ ma to być smartwatch bez ekranu dotykowego. Obsługa menu ma się odbywać poprzez dwa fizyczne przyciski i pokrętło.
 Trzeba przyznać że to interesujące rozwiązanie i można sądzić że będzie ono także dużo bardziej praktyczne niż obsługa maleńkiego ekranu dotykowego.
   Nie ujawniono jeszcze daty rozpoczęcia sprzedaży ani ceny THL H-One ale można sądzić że brak ekranu dotykowego znacznie obniża koszty produkcji.
 Zegarek ma mieć ekran wielkości 1.54 cala pokryty szkłem 2.5D nadającym mu eleganckiej obłości, procesor od Texas Instruments, baterię 220mAh której czas ładowania ma wynosić do 2 godzin zapewniając przy tym 96 godzin pracy.

 

 

1

Źródło: THL